load chart 80 ton
می 10, 2017
7 ton
جولای 7, 2017
جک پالت ابزاری است که در مکان های مختلف مانند انبارها، فروشگاه ها، کارخانه های تولیدی و ... برای حمل و جابه جایی بار و پالت مورد استفاده قرار می گیرد.
یک جک پالت معمولا از یک سیستم پیستونی هیدرولیکی برای بالا بردن و پایین آوردن اجسام استفاده می کند. این سیستم پیستونی توسط اهرمی بر روی دسته ی جک پالت کنترل می شود.
ابتدا پالت تراک را متوقف می کند و بعد از قراردادن پالت بر روی جک پالت دسته را بالا و پائین می برد. این کار روغن هیدرولیک را محکم درون پیستونها می کند که سیلندرها را بالا اورده و پالت ها را نیز به سمت بالا حرکت می دهد.بعضی از پالت تراک ها دارای سیستم ترمز می باشند که به اپراتور در تنظیم سرعت و متوقف کردن کمک می کند.حرکت دادن پالت به صورت دستی توسط کشیدن و هل دادن و یا چرخاندن میله در یک جهت و یا جهت دیگر انجام می شود. این به جک پالت اجازه می دهد تا به هر سمتی برود. زمانی که با یکی از آنها کار می کنید نیاز دارید که با کار کردن چرخ عقب این دستگاه آشنا باشید. زیرا پالت به هر دو سمت عقب و جلو حرکت می کند. بدین معنی که گاهی اوقات وسیله به سمت جلو و گاهی به سمت عقب حرکت می کند. چرخاندن جک پالت به اطراف با توجه به شعاع گسترده ای از تنظیمات فرمان آن نیاز به تلاش های متعددی دارد.
چرخ تانک ابزاری است که در مکان های مختلف مانند انبارها، فروشگاه ها، کارخانه های تولیدی و ... برای حمل و جابه جایی بار و دستگاهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
اسکیت یا تانکی، صفحات چرخ دار مقاوم جهت جابجایی اوزان سنگین و قدرت مانور بسیار بالا همراه با دستگیره مخصوص

در حال بروز رسانی