اجاره بالابر

اجاره بالابر
اجاره بالابر

همانطور که در مقاله قبلی انواع بالابر و کاربرد آن توضیح دادیم ابتدا میتوانید در این مقاله در مورد  بالابر  و انواع آن کسب اطلاعات کنید و نسبت به اجاره بالابر مورد نیازتان اقدام کنید، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن بالابر مورد نیاز شما را فراهم میکنند، همچنین اگر در انتخاب نوع بالابر دارای مشکل هستید می توانید با مشاوران ایران ترابری نوع مناسب بالابر را انتخاب کنید، همانطور که میدانید تنوع در بالابرها بسیار زیاد بوده و مشتریان عزیز در انتخاب و نوع کارکرد بالابرها با مشکل مواجه می شدند در مقاله قبلی سعی کردیم توضیحاتی در مورد آن بدهیم که بتوانیم بخش کوچکی از مشکل شما را در این زمینه ‌حل کنیم.

مباحثی که در این مقاله مطرح میشود؛

  1. خدمات بالابر
  2. نمونه بالابر (جرثقیل سبدار)
  3. ایمنی
  4. ایران ترابری
  5. درباره ما
  6. اجاره بالابر
  7. بالابر چیست و چه کاری انجام می دهد؟

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

خدمات

ایران ترابری با خدمات مرتبط با کرایه بالابر در موارد زیر آماده عقد قرارداد با سازمان‌ها و ادرات دولتی، شرکتهای خصوصی و اشخاص حقیقی می‌باشد.

تصویربرداری

انجام خدمات مرتبط با فیلمبرداری و عکاسی مراسم ، مناسبتها و راهپیمایی‌ها در ارتفاع با استفاده از بالابر نفری

 خدمات شهری

کابل‌کشی ، تعویض و نصب چراغ‌های روشنایی آذین‌بندی و نورپردازی معابر و ابنیه و نصب تابلوها و المان‌های تبلیغاتی

سیستم های امنیتی

انجام پروژه‌ سیستم‌های حفاظتی، دوربین‌های مداربسته , نصب سیستم‌های اتفاع و اعلام حریق در ارتفاع

نمای ساختمان

نظافت و شستشوى نمای ساختمان ، اجرای نمای شیشه‌ای ، نورپردازی ساختمان و خدمات ساختمان بدون داربست

فضای سبز

شاخه‌زنی و هرس درختان و پروژه‌های مرتبط با فضای سبز شهری و طراحی فضای سبز و معابر شهری در ارتفاع

رنگ‌آمیزی و نقاشی

رنگ آمیزی ساختمان‌ها ، سوله‌های صنعتی و اجرای طرح زیباسازی معابر شهری به‌وسیله نقاشی‌های دیواری

قیمت اجاره بالابر

ایران ترابری تمام سعی خود را می کند که با قیمت های پایین و رقابتی به تمام مشتریان خود خدماتی اعم از کرایه بالابر و اجاره جرثقیل ارائه کند.

تنوع  بالابر

ایران ترابری در راستای حمایت از مشتریان عزیز در خدمات اجاره بالابر و اجاره جرثقیل سعی در ایجاد تنوع در اجاره بالابر می نماید اعم از تنوع در نوع خودرو و بالابر مورد نیاز که از هر جهت به نفع مشتری می باشد.

نمونه جرثقیل سبدار

اجاره جرثقیل سبدار

ایمنی

یکی از مهمترین اصل  انجام کار بدون خسارت است. همچنین اگر پروژه و حجم کار شما کوچک باشد و نیاز به اجاره نباشد کارشناسان ما با تجهیزاتی ایمن و بروز سعی خود را میکنند که به بهترین نحوه ممکن کالای شما را جابه جا کند.

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

بالابر چیست و چه کاری انجام می دهد؟

اگرچه در گذشته نردبان تنها گزینه قابل استفاده برای انجام کار در ارتفاع های بالا بوده است، هم اکنون بالابرها جایگزین مناسبی برای این کار شده اند. بالابر وسیله ای است که از آن برای بالا بردن و یا پایین آوردن بار استفاده می شود. برخلاف تصور بسیاری از افراد، کاربرد بالابرها تنها به انجام کارهای مربوط به ساختمان و حمل اشیا محدود نمی شود. امروزه حتی جابجایی بیماران در بیمارستان ها نیز از جمله مواردی است که به کمک بالابرها صورت می گیرد.

بالابرها را می توان به دو دسته بالابر ثابت و بالابر سیار(متحرک) تقسیم بندی کرد:

بالابرهای ثابت عموما جهت بارگیری، تخلیه و جابجایی بارهای سنگین در انبارها و خطوط تولید کارگاه ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابرهای متحرک هم اکنون کاربرد گسترده ای پیدا کرده اند. فیلم برداری و عکاسی، خدمات شهری همچون نصب تابلوها و المان های تبلیغاتی و تعویض چراغ های روشنایی، رنگ آمیزی ساختمان و دیوارها، نظافت و شستشوی نمای ساختمان، نصب سیستم های امنیتی و حتی شاخه زنی و هرس درختان از جمله مواردی است که امروزه توسط بالابرهای سیار (بالابرهای متحرک) انجام می شود.


بیشتر بخوانید:

انواع بالابر ها و کاربرد آنها


از جمله مزیت های مهم استفاده از بالابرها به جای داربست، عدم نیاز به نصب و برچیده شدن آن می باشد که منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد. از طرف دیگر، استفاده از بالابرها ایمنی و کارایی بهتری جهت کار در ارتفاع را فراهم می کند. دید گسترده در حین کار، عدم اشغال فضای پیرامونی، سرعت عمل و مانور بالانیز از جمله ویژگی های مثبت استفاده از بالابرهای سیار می باشد.

ماشین های بالابر به آسانی توسط اپراتور به محل مورد نظر انتقال داده شده و این امکان را فراهم می کند تا وسایل، مصالح و یا کارگران و تکنسین ها را در کمترین زمان ممکن به ارتفاع دلخواه هدایت کنند.

انواع بالابرها

بالابرها محدود به یک نوع خاص نمی شوند. امروزه انواع مختلفی از این ماشین ها در ابعاد و کارایی های مختلف طراحی می گردد. بالابر مفصلی، بالابر آکاردئونی، بالابر تلسکوپی، بالابر عنکبوتی، بالابر تک ستون ریلی، بالابر عمودبر، بالابر کامیونی و بالابر یدک کش از جمله مهمترین بالابرهای موجود در بازار هستند.

بالابرها بر حسب مکانیزم بالابری به انواع مختلف هیدرولیکی، زنجیری، کابلی و بالابر نفر تقسیم بندی می شوند.

در ادامه به بررسی اجمالی انواع بالابر ها می پردازیم:

بالابر مفصلی

بالابرهای مفصلی برای کار در فضای باز مناسب هستند. شعاع چرخش کم این بالابرها امکان عبور از درب ها را فراهم کرده و قابلیت مانور مناسبی را جهت استفاده در راهروهای باریک فراهم می کند.

بالابر آکاردئونی

این بالابرها کاربرد بسیاری در کارهای عمومی، کارهای مرتبط با ساخت و ساز، شست و شو، رنگ آمیزی و نگهداری دارند. بالابرهای آکاردئونی خودکششی با دارا بودن سکوی کار امکان انجام کارهای تعمیر و نگهداری، بازرسی و نصب تجهیزات را فراهم می کنند. این بالابرها به دلیل داشتن سطح اتکای بیشتر، امنیت بالاتری را در مقابل هرگونه باد یا تکان در ارتفاع میسر می کند.

بالابر تلسکوپی

سرعت بالا و قابلیت دسترسی بیشتر بالابرهای تلسکوپی، امکان استفاده از آن در کارگاه های کشتی سازی و سایت های ساخت و نصب سازه های پیش ساخته فراهم کرده است. بوم های تلسکوپی بیشترین دسترسی عمودی را در مقایسه با سایر سکوهای کار در ارتفاع ایجاد می کند. این بالابرها به جهت نیاز داشتن به حداقل فضای مانور، مناسب استفاده در فضاهای تنگ و باریک می باشد. البته لازم به ذکر است که قدرت مانور بالابرهای تلسکوپی در مقایسه با بالابرهای مفصلی کمتر است.

بالابر عنکبوتی

نیاز داشتن به فضای کم باعث شده که بالابرهای عنکبوتی برای رسیدن به محل کار، به راحتی از هر مانعی عبور کنند. نیروی محرکه قدرتمند و قدرت مانور بالا نیز از جمله مزیت های بالابرهای عنکبوتی می باشد.

بالابر تک ستون ریلی

از بالابرهای تک ستون ریلی برای محیط هایی که از سطوح با مقاومت پایین ساخته شده اند استفاده می گردد. این بالابرها سبک و کم حجم طراحی شده و عموما در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده آسان، انعطاف پذیری و قدرت مانور بالا باعث شده که بالابرهای تک ستون ریلی همواره یکی از بالابرهای پر کاربرد به شمار روند.

بالابر عمودبر

بالابرهای ستونی مناسب استفاده در فضاهای با دسترسی سخت هستند. این بالابرها حتی هنگامی که در بالاترین ارتفاع خود قرار گرفته باشند، قابلیت جابجایی و حرکت را دارند. این بالابرها مناسب استفاده در فضاهای داخلی و خارجی هستند و به دلیل داشتن لاستیک سفید هیچگونه اثری از خود در کف محیط کار به جای نمی گذارند. بالابرهای عمودبر عموما برای استفاده در فروشگاه ها و انبارها و همچنین کارهای مربوط به تعمیرات و نگهداری مورد استفاده قرار می گیرند.

بالابر کامیونی

این بالابرها از نصب بالابرهای تلسکوپی و مفصلی بر روی خودروهای باری تشکیل شده اند. این بالابرها امکان جابجا شدن در مسافت های طولانی را دارا می باشند. به همین دلیل جهت استفاده در محیط های شهری و بین شهری کاربرد فراوانی دارند.

بالابر یدک کش

بالابرهای یدک کش در انواع مختلف مفصلی، تلسکوپی و مینی تریلر طراحی می شوند. موانع محل کار و شیب زمینی هیچگونه محدودیتی برای مانور و حرکت این بالابرها ایجاد نمی کند. این بالابرها دارای نیروی محرکه قدرتمند و قابلیت مانور بالایی می باشند.

اجاره بالابر در ایران ترابری

امروزه کاربرد بالابرها در همه جا دیده می شود. اما به دلیل کمبود بودجه و یا عدم مهارت کافی در استفاده از آن، امکان خرید ماشین های بالابر برای همه شرکت ها، ارگان ها و اشخاص وجود ندارد. از این رو اجاره بالابر گزینه مناسبی می باشد. امروزه شرکت های مختلف اقدام به اجاره دادن بالابرها می کنند. در این میان، گروه اجاره جرثقیل و بالابر ایران ترابری یکی از پیشگامان ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل و بالابر در ایران می باشد. ایران ترابری امکان اجاره انواع مختلفی از جدیدترین و به روزترین جرثقیل ها و بالابرها را برای ارگان ها، شرکت ها، شهرداری ها و اشخاص فراهم می کند. این شرکت امکان اجازه نمودن انواع جرثقیل و بالابر با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به صورت روزانه و یا ماهیانه فراهم می کند. مشاورین ایران ترابری آماده ارائه هرگونه راهنمایی به شما جهت انتخاب مناسب ترین بالابر و جرثقیل می باشند.

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

تیم ایران ترابری

‎با خیالی آسوده، به ما بسپارید!
هدف ما جلب رضایت شماست زمان شما برای ما با ارزش است.
بالابر ایران ترابری اماده هر گونه قراداد ماهیانه و سالیانه،روزانه وساعتی، با شرکتهای خصوصی و دولتی میباشد.
(تخفیف ویژه جهت ارگانهای دولتی)
اجاره بالابر  ایران ترابری اولین اجاره دهنده اینترنتی جرثقیل و بالابر در تهران میباشد.
با یک تماس میتوانید خدمات ما را در سریع ترین زمان ممکن و قیمتهای مناسب تجربه کنید.
ما افتخار این را داریم که مشتریان خود را ازهرنظرراضی نگاه داریم،اعم از قیمت ،سرعت،دقت و اخلاق
شعار ما کیفیت کارماست.
خدمات ما شبانه روزی بوده(باهماهنگی قبلی)

درباره ما

گروه اجاره بالابر  ایران ترابری در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه لیفتینگ آغاز نمود،
این مجموعه جهت پیشبرد اهداف خود در مسیری هدفمند و مشتری‌مدار سعی
در بهبود روند کیفی خدمات خود نموده است که باسابقه‌ی درخشان و تجربیات گرانقدر گذشته و با بهره گیری
از بهترین و بروزترین ماشین آلات جهان در زمینه‌ی اجاره بالابر،
هم‌اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه آمادگی خود را برای کاربا ارگانها دلتی ،شرکت ها،شهرداری و زیبا سازی اعلام می‌دارد.
لذا امید است با ارایه قیمت مناسب و کیفیتی شایسته افتخار همکاری با شما را نیز داشته باشیم.

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .