اجاره بالابر و وینچ

اجاره وینچ و بالابر

اجاره وینچ و بالابر

اجاره وینچ برای انجام  پروژهای ساختمانی و غیره… استفاده میشود که یکی از کارهای تخصصی این کار گذاشتن اشیاء در ارتفاع می باشد.
بالابر یا وینچ را برای بالا کشیدن مصالح ساختمانی استفاده میشود که هرکی میتواند آن را انجام دهد ولی بعضی از اشیاعهای هستن که برای بالابردن آن به یکه گروه متخصص نیاز دارد.
تیم ما
گروه ما در سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه لیفتینگ آغاز نمود،
این مجموعه جهت پیشبرد اهداف خود در مسیری هدفمند و مشتری مداری سعی در بهبود روند کیفی خدمات خود نموده است که باسابقه‌ی درخشان و تجربیات گرانقدر گذشته و با بهره گیری از بهترین و بروزترین ابزار آلات  در زمینه‌ی اجاره جرثقیل اجاره بالابر اجاره وینچ و اجاره ابزارهای لیفتینگ ،هم‌اکنون با ایجاد شرایطی بسیار ویژه آمادگی خود را برای کاربا ارگانها دلتی، شرکت ها،شهرداری و زیبا سازی اعلام می‌دارد.لذا امید است با اریه قیمت مناسب و کیفیتی شایسته افتخار همکاری با شما را نیز داشته باشیم.

ایمنی

 درزمان اجرا وینچ یا بالابر باید به نکات ایمنی توجه کرد. بالابر ها همانطور که وسایلی بسیار پر کاربرد هستند استفاده از انها توسط افراد غیر حرفه ای می تواند بسیار خطرناک بوده و موجب بروز حوادث جبران ناپذیر گردد. بسیاری از این حوادث به دلیل برنامه ریزی نامناسب در بهره برداری از بالابر خطای انسانی رخ می دهند. دلایلی که احتمال به وجود امدن خسارت می باشندبه صورت زیر می باشد :

  1. عدم توجه به جدول بار وینچ یا بالابر
  2. نصب غیر استاندارد بالابر 
  3. سرویس کردن بالابر قبل از کار
  4. استفاده از انها توسط افراد غیر حرفه ای
  5. نداشتن ایمنی کافی اپراتور همچنین نداشتن تجربه کاری باتوجه به انجام بارهای گوناگون

قیمت اجاره وینچ یا بالابر

قیمت اجاره بالابر برای اشیاء های مختلف و حساس توافقی بوده چون تعداد قطعات وهچم بار و نیروی انسانی که نیاز دارد باعث تعیین قیمت میشود.
مشاوره رایگان
جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید

۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸
۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹
۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

 

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .