شماره تلفن: 09121227098

ایـــران تـــرابـــری

با اطمینان اجاره کنید

اجاره کامیون کمپرسی

اجاره کامیون کمپرسی چگونه انجام می‌شود؟

اجاره کامیون کمپرسی راهکاری خوب برای استفاده از این تجهیزات ساختمانی است. از انواع کامیون‌های کمپرسی برای انتقال و حمل بار و مصالح استفاده می‌شود. کامیون‌های کمپرسی نقش مهمی در رسیدن مصالح مورد نیاز برای ساخت انواع ساختمان‌ها و برج‌ها دارند. البته در شهرهای بزرگ برای فعالیت این وسایل نقلیه سنگین مقرراتی وضع کرده اند و آنها برای ساعات مشخص و معینی حق تردد و رفت و آمد به این شهرها دارند. مثلا در شهر تهران این کامیون‌ها اجازه تردد از این شهر به شهر دیگر و برعکس تنها از ساعت ۲۲ تا ۶ صبح را دارند و در صورت تردد غیر مجاز و تخلف جریمه خواهند شد. انواع کامیون‌های کمپرسی برای انتقال و جابه‌حایی مصالحی چون شن و ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در طرفیت‌های مختلف وجود دارند.

اجاره کامیون کمپرسی

دلایل اجاره کامیون کمپرسی

از مهمترین دلایل اجاره کامیون کمپرسی نیاز به داشتن همچنین وسایل نقلیه و تجهیزاتی برای انجام و تکمیل پروژه‌ی ساختمان سازی است. به هر حال هر پروژه‌ی ساختمان سازی‌ای به وجود چنین وسایل نقلیه و تجهیزاتی برای جابه‌جایی و انتقال انواع مصالح ساختمانی نیاز دارد. از آنجایی که قیمت هر کدام از کامیون‌های کمپرسی زیاد است و هر فرد و شرکت ساختمان سازی‌ای توان پرداخت هزینه‌ی خرید آن را ندارد این شرکت‌ها به فکر اجاره‌ی این وسایل نقلیه می‌افتند. آنها می‌توانند با پرداخت مبلغ کم و به صرفه‌ای با خیال راحت انواع کامیون‌های کمپرسی از بهترین برندها را از شناخته شده ترین و معتبر ترین شرکت‌های اجاره دهنده‌ی انواع تجهیزات و وسایل نقلیه سنگین مربوط به پروژه‌های ساختمانی اجاره کرده و از مزایای آنها بهره مند شوند.


بیشتر بخوانید:

اجاره بابکت


مزایای اجاره کامیون کمپرسی

مهمترین مزیت اجاره کامیون کمپرسی این است که نیازی به پرداخت هزینه‌های مربوط به نگهداری و تعمیرات این وسایل نقلیه گرانقیمت و پر هزینه را ندارید. کلیه‌ی هزینه‌های جانبی مربوط به شرکت و گروه اجاره دهنده است و افراد و شرکت‌های ساختمان سازی از پرداخت چنین هزینه‌هایی معاف هستند. آنها برای مدت معین و مشخص شده‌ای طبق قرارداد هر نوع و تعداد کامیون کمپرسی‌ای که برای ساخت و تکمیل پروژه‌ی ساختمانی خود نیاز دارند، اجاره کرده و فقط مبلغ مشخص شده به عنوان اجاره روزانه و یا ماهانه را می‌پردازند. همچنین آنها نیازی به استخدام راننده و یا کارگر مربوطه به این کامیون‌های کمپرسی ندارند و شرکت و گروه اجاره دهنده این وسایل نقلیه را همراه راننده و کارگر مربوطه اجاره می‌دهد. بنابراین یکی دیگر از مزیت‌های اجاره کامیون کمپرسی این است که افراد و شرکت‌های ساختمان سازی از پرداخت حقوق به راننده و کارگر مربوطه‌ی آنها معاف هستند. همچنین این شرکت‌های اجاره دهنده موظف هستند که تجهیزات ساختمانی و وسایل نقلیه‌ی اجاره‌ای شان دارای کلیه‌ی مجوزهای بین المللی و داخلی باشند و موفق به کسب تمامی استانداردهای بین المللی و داخلی ایمنی شده باشند.

اقدامات لازم قبل از اجاره کامیون کمپرسی

قبل از اجاره کامیون کمپرسی فرد و شرکت درخواست دهنده موظف است با شرکت و گروه اجاره دهنده تماس برقرار کند تا کارشناسان این شرکت نوع درخواست وی را بررسی کنند. در بسیاری از موارد این کارشناسان در محل حضور می‌یابند تا با کارشناسی دقیق خود تعیین کنند که این پروژه‌ی ساختمانی به چه نوع کامیون کمپرسی و چه تعداد از آنها نیاز دارد. بهتر است شرکت یا گروه اجاره دهنده‌ای را پیدا کنید که دارای سابقه‌ای درخشان و اعتباری زیاد در این زمینه باشد. بیشتر این شرکت‌ها و گروه‌های اجاره دهنده دارای سایت‌های اینترنتی هستند و می‌توانید در این سایت‌ها نمونه‌های کار با شرکت‌های مختلف و مجوزهای اخذ شده و استانداردهای رعایت شده‌ی آنها را ببینید.


بیشتر بخوانید:

اجاره جرثقیل


اقدامات لازم پس از اجاره کامیون کمپرسی

پس از بررسی‌های دقیق و فراوان و انتخاب شرکت و گروه اجاره دهنده‌ی انواع تجهیزات و وسایل نقلیه‌ی سنگین ساختمانی از جمله کامیون‌های کمپرسی اقدامات احتیاطی و ایمنی‌ای که بر عهده‌ی شما گذاشته شده اند را باید رعایت کنید. معمولا بین ۳ روز تا ۱ هفته پیمانکار زمان دارد تا کلیه‌ی اقدامات احتیاطی جهت اعزام کامیون‌های کمپرسی را انجام دهد. این اقدامات احتیاطی می‌تواند شامل مجوز تردد، کار و توقف این کامیون‌ها در کنار پروژه ساختمانی باشد تا آسایش و رفاه ساکنین را سلب نکند. هر چند این شرکت‌های اجاره دهنده قوانین تردد و رفت و آمد از شهرهای مختلف را می‌دانند اما بهتر است که شما هم به رانندگان این شرکت‌ها این قوانین را گوشزد کرده و آنها در جریان رعایت این گونه اقدامات ایمنی و احتیاطی قرار دهید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی ایران ترابری در تهیه‌ این اطلاعات پیمانکاران نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. و هیچ‌گونه منفعت در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای اجاره امن، آسوده‌تر معامله کنید.

اجاره کامیون کمپرسی

پیمانکاران اجاره دهنده بابکت


نام:
پیمانکاری پارسا
اســتان :
تهران
شــهــر:
تهران
آ د ر س:
پاسداران
تلفن:
۰۹۱۹۱۰۵۲۹۸۲  ,  ۰۹۱۲۱۳۸۶۶۴۹


نام:
رضا پارسافر
شــهــر:
تهران
آ د ر س:
تهران
تلفن:
۰۹۱۲۲۷۵۹۱۱۴


نام:
دانیال محمدی
اســتان :
تهران
شــهــر:
تهران
آ د ر س:
شهرک غرب
تلفن:
۰۹۱۲۲۴۳۱۰۴۷  ,  ۰۹۱۹۱۰۶۲۰۵۰


نام : گروه پیمانکاری صداقت تهران
اســتان :
تهران
شــهــر :
تهران

 

آ د ر س :
بلوار فردوس نبش خیابان رامین
نام :

 

راه سازان نصر پا سارگاد
اســتان :

 

تهران
شــهــر :

 

تهران
آ د ر س :

 

تهران خیابان شهید نامجو جنب بانک ملی شرکت راه سازان نصر پاسارگاد
تلفن :
۰۹۱۲۴۲۶۴۹۴۲

 


نام :

 

رامتین ضرابی
اســتان :

 

تهران
شــهــر :

 

تهران
آ د ر س :

 

تهران
تلفن:
۰۹۱۲۲۴۰۲۵۴۲ , ۰۲۱-۲۲۳۳۲۷۲۱

 


پیمانکاران عزیز میتوانند اطلاعات خود را در وب سایت ایران ترابری ثبت کنند.

من غلام رضا اسماعیل زاده بنیان گذاره ایران ترابری و نویسنده این مقاله هستم.

با تمام وجود مشغول بهترین خدمات و ساخت مقالات در ایران ترابری هستم.

تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
343 بازدید

مقالات مرتبط

دیدگاه هابرای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری با ما تماس بگیر ید
09121227098

همکاری با ایران ترابری

همکاران محترم شما میتوانید جهت همکاری با ایران ترابری با ما تماس بگیرید
کلیه حقوق برای ایران ترابری محفوظ میباشد.