اجاره جرثقیل 50 تنی

اجاره جرثقیل ۵۰ تن

اجاره جرثقیل ۵۰ تن

چگونه تجربه‌ای موفق از اجاره جرثقیل ۵۰ تن کسب کنیم؟

اجاره جرثقیل 50 تن


بیشتر بخوانید:

اموزش خواندن جدول بار جرثقیل


اجاره جرثقیل ۵۰ تن امروزه توسط شرکت‌‌های مختلف برای شرکت‌ها و پیمانکاران انجام می‌شود. شرکت‌هایی در این زمینه پر کار ‌تر و مورد اعتماد تر هستند که تجربه‌ای درخشان و موفق در سال‌های متمادی داشته باشند. این شرکت‌ها در زمینه اجاره جرثقیل خدمات حرفه‌ای ارائه می‌دهند و مشتریان زیادی دارند. رعایت ایمنی در این کار بسیار مهم است و فقط شرکت‌های حرفه‌ای و با تجربه می‌توانند بهترین تضمین را در این زمینه بدهند. بیمه‌ی قلاب یکی از تضمین‌هایی است که شرکت‌های حرفه‌ای و با تجربه‌ی اجاره‌ی جرثقیل به مشتریان خود می‌دهند. این بیمه هرگونه قصور و اشتباه از سوی بیمه گذار در حین کار را در صورت تایید از سوی بیمه گر و در موارد ضروری از سوی مراجع قضایی که منجر به خسارت مادی یا جانی شود را بر طبق جدول مشخص جبران می‌کند. مشتریانی که ببینند برخی از شرکت‌های اجاره‌ی جرثقیل چنین خدمات ایمنی تضمینی در کنار کار حرفه‌ای و درست و قیمت مناسب ارائه می‌دهند؛ قطعا در پروژه‌های بعدی ساختمانی هم نه تنها از این شرکت دوباره استفاده می‌کنند؛ بلکه به همکاران و آشنایان خود هم، چنین شرکت‌هایی را معرفی می‌کنند.


مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶


چگونه شرکت مناسب برای اجاره جرثقیل ۵۰ تن را پیدا کنیم؟

امروزه اکثر شرکت‌های اجاره جرثقیل و ارائه خدمات ساختمانی حرفه‌ای دارای سایت هستند. با کمی جستجو در گوگل می‌توانید چنین شرکت‌هایی را پیدا کنید. این شرکت‌ها معمولا در سایت‌ خود به خوبی خود را معرفی کرده و نمونه کارهای خود را در آنجا منتشر می‌کنند. پس از گشت و گذار در سایت و آشنایی نسبی با شرکت می‌توانید در صورت تمایل با کارشناسان این شرکت‌ها تماس تلفنی برقرار کرده و به دفترشان سر بزنید. معمولا چنین شرکت‌هایی را همکاران و آشنایان می‌شناسند و با کمی پرس و جو و تحقیقات آنها را پیدا خواهید کرد.


بیشتر بخوانید:

آشنایی با انواع جرثقیل


جرثقیل 50 تنی

پس از انتخاب شرکت مناسب برای اجاره جرثقیل ۵۰ تن چه اقداماتی انجام دهیم؟

پس از انتخاب شرکت مورد نظر برای اجاره جرثقیل ۵۰ تن اقداماتی را باید انجام دهید. قبل از اینکه بخواهید کار شروع شود باید حداقل ۲ روز تا ۱ هفته به شرکت اجاره دهنده‌ی جرثقیل اعلام آمادگی کنید. این شرکت‌‌ها ابتدا کارشناسان خود را برای شناسایی محل به آنجا اعزام می‌کنند. این کارشناسان با شناسایی محل به شرکت و پیمانکار ساختمان سازی اعلام می‌کنند که به چند جرثقیل و با چه ظرفیت‌ها و مشخصاتی نیاز دارند. پس از اعلام کارشناس  و توافق بر  سر مسائل مادی مقدمات کار فراهم می‌شود. تا اعزام جرثقیل پیمانکار و شرکت ساختمان ساز باید اقدامات ایمنی و آماده سازی را انجام دهند. از جمله‌ی این اقدامات گرفتن مجوزهای لازم از اداره‌ی راهنمایی و رانندگی برای بستن احتمالی خیابان، کوچه و پیاده روی محل است. با گرفتن مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح روند کار به خوبی طی شده و شروع کار با سرعت بیشتری انجام می‌‌شود.

اجاره جرثقیل 50 تنی


بیشتر بخوانید:

اجزا جرثقیل


قیمت اجاره جرثقیل ۵۰ تن چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اجاره جرثقیل ۵۰ تن توسط شرکت‌های مختلف اجاره دهنده طبق پارامترها و مولفه‌های خاصی تعیین می‌شود. اما به طور کلی قیمت‌ها تفاوت زیادی باهم ندارد و توسط سازمان‌های نظارتی مصوب شده است. بنابراین شرکت‌هایی که مبلغی بسیار بالاتر و بسیار پایین تر از قیمت مصوب بخواهند خدمات دهند، قابل اعتماد نبوده و احتمالا متخلف شناخته می‌شوند. البته تفاوت‌ قیمت‌‌های جزئی می‌تواند دلایل دیگری داشته باشد. یکی از دلایلی که برخی شرکت‌های اجاره دهنده‌ی جرثقیل ممکن است قیمتی بالاتر از نرخ مصوب اعلام کنند؛ خدمات دهی بهتر است. این شرکت‌ها از جرثقیل‌ها و تجهیزات جدیدتر و مدرن تر بهره می‌برند و انواع استانداردهای جهانی و بین المللی را کسب کرده اند. به هرحال کیفیت و ایمنی بیشتر، هزینه دارد و اگر پیمانکاری می‌خواهد پروژه‌ی ساختمانی خود را به بهترین وجه و در بالاترین سطح ایمنی پیگیری کند؛ باید هزینه‌ی بیشتری بپردازد. اما شرکت‌هایی که ادعای اجاره‌ی جرثقیل ارزان قیمت دارند؛ اصلا قابل اعتماد نیستند و آنها از جرثقیل‌های قدیمی و فرسوده و فاقد الزامات ایمنی استفاده می‌کنند.

اجاره جرثقیل ۵۰ تن توسط گروه ایران ترابری انجام می‌شود.

شرکت ایران ترابری یکی از شرکت‌های معتبر و موفق در زمینه‌ی اجاره‌ی جرثقیل است. این شرکت از معتبرترین و بهترین برندهای جرثقیل از جمله کاتو، تادانو، گرو، لیپر و … بهره می‌برد. اجاره جرثقیل ۵۰ تن توسط این شرکت در بهترین شرایط ایمنی و مناسب ترین قیمت‌ها انجام می‌شود. اجاره روزانه جرثقیل ۵۰ تنی این شرکت ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان و اجاره‌ی ماهیانه‌ی آن ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ اعلام شده است.

 


مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶


 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .