یکی ازحساس ترین کارها نصب شیشه های بزرگ می باشد، نصب شیشه با جرثقیل را ازجرثقیل هایی باید استفاده کرد که از دقت بالایی برخوردار باشند.
امروزه برای نصب شیشه دیگر از نیروی انسانی نمی شود استفاده کردچون شیشه های فروشگاه ها بسیار بزرگ می باشند،شیشه های بزرگ معمولا ارتفاع ۳ متر وعرض ۲ متر می باشد و وزن آن حدود ۳۵۰ الی ۷۵۰ کیلوگرم می باشد که نصب کردن این شیشه ها با نیروی انسانی غیر ممکن است .

نصب کردن شیشه با جرثقیل

قبل از انجام عملیات نصب شیشه باید به چند نکته توجه کرد :

  1. اخذ مجوز از راهنمایی و رانندگی جهت انسداد، تهیه مجوز یکی از مهمترین کارهایی است که باید کارفرما انجام دهد ، بارها شده است که بدون مجوز کار را شروع کرده ایم و وسط کار راهنمایی و رانندگی کار را متوقف کرده ،چون نصب شیشه  کار بسیار حساسی می باشد  و نمی شود وسط کار متوقف شود.
  2. قبل از اینکه شیشه را نصب کنیم باید قاپک ها چک شوند حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه تست  می شوند،تست قاپک به این صورت انجام می شود ،شیشه را بین ۲ الی ۵ سانتی متر کامل از سطح زمین بلند می کنیم و نگه می داریم تا تست قاپک به خوبی انجام شود .
  3. درنصب شیشه با جرثقیل باید از اپراتور جرثقیل و نصاب های حرفه ای و با تجربه استفاده شود ، نصاب هایی که بارها این کار را انجام داده اند ، در نصب شیشه خطراتی ناشی از شکستن شیشه و رها شدنه شیشه از قاپک ها باعث به خطر افتادن جان چندین انسان می شود ، در انجام عملیات نصب شیشه با جرثقیل باید ضریب خطلا را به صفر رساند و نباید باعث اتفاق  خطاهای انسانی باشد .
  4. و در اخر باید بگویم که بیمه یکی از مهمترین گزینه هایی است که باید نادیده گرفته نشود ، شرکت های نصب کننده شیشه اکثرا دارای بیمه هستند و کار فرما از این موضوع  باید اطمینان حاصل کنند .

قیمت اجاره جرثقیل جهت نصب شیشه 

قیمت اجاره جرثقیل جهت نصب شیشه یک مقدار متفاوت تر از تعرفه قیمت اجاره جرثقیل در  اتحادیه است ، این کار نسبتا حساس تراز کارهای دیگر می باشد .
وبرای مشاوره  رایگان باما تماس بگیرید .

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت اجاره با ما تماس بگیرید

نمونه کارها

ما را در آپارات دنبال کنید

نصب شیشه با جرثقیل

نصب شیشه با جرثقیل و قاپک برقی
ابعاد شیشه ۲٫۵ در ۶ متر وزن شیشه ۶۰۰ کیلو گرم نصب شیشه ۶ متر ارتفاعبا جرثقیل ۷ تن
خدمات ایران ترابری : اجاره جرثقیل اجاره بالابر اجاره قاپک برقی. نصب انوع شیشه های بزرگ نصب شیشه با جرثقیل ابتدا برای نصب شیشه های بزرگ الزامی است که قاپک برقی و جرثقیل اجاره کنید و با توجه به شرایط مختلفی که کار ها دارند ، برای مشاوره با ما در ارتباط باشید . برای نصب شیشه های بزرگ از انواع جرثقیل ها استفاده می کنیم .از جرثقیل۳تن الی …. و همینطور ابعاد شیشه و وزن شیشه تعیین کننده نوع قاپک می باشد . قاپک ها مدل های مختلفی دارند ، از ۴تایی شروع می شود تا ۱۲تایی . تیم ایران ترابری اجاره دهنده انواع جرثقیل و انواع قاپک ها می باشد .

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید

اسماعیل زاده
اسماعیل زاده
اسماعیل زاده

نظرهای شما عزیزان 

اگر نظری در این حوزه  دارید که در مقاله امروز مطرح  نشده حتما در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .