کرایه جرثقیل

کرایه جرثقیل

کرایه جرثقیل

در ادامه می خواهیم با توجه به موضوع، کرایه جرثقیل در تهران، عناوین مرتبط با موضوع کرایه جرثقیل را تشریح نماییم:

  • نکات مهم در ارتباط با کرایه جرثقیل
  • تعرفه های کرایه جرثقیل
  • کرایه جرثقیل در تهران
    کرایه جرثقیل

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

نکات مهم در ارتباط با کرایه جرثقیل

جرثقیل سبک یا سنگین از ماشین آلاتی است که برای پروژه های عمرانی بزرگ یا کوچک، برای پیمانکاران در مصارف مختلف، در صنعت و کشاورزی و غیره بسیار پرکاربرد است. از نکات مهم در ارتباط با کرایه جرثقیل، مهم ترین نکته رعایت ایمنی در کار و به کار بردن اصول ایمنی و تجهیزات استاندارد می باشد. در این میان توجه به نکاتی نظیر، اطلاع از مشخصات و ویژگی های جرثقیل و مشخصات پروژه مد نظر، دارا بودن مجوزهای لازم از مراجع ذیربط، هماهنگی و بررسی لازم با همسایگان و محل دقیق عملیات، انسداد مسیرهای عملیاتی برای جلوگیری از خطر احتمالی، بررسی دقیق موانع و ارتفاع جرثقیل برای عملیات و غیره، از نکات مهم در ارتباط با کرایه جرثقیل می باشد؛ که قبل از هر اقدامی باید به آنها توجه نمود.

تعرفه های کرایه جرثقیل

تعرفه های کرایه با توجه به کاربرد و نوع جرثقیل، مدت زمان عملیات، وزن بار، مسیر و مسافت طی شده عملیاتی، خدمات جانبی کرایه جرثقیل، جنس بار و غیره، می تواند مبنایی برای تعیین تعرفه های کرایه جرثقیل باشد.

تعرفه های کرایه جرثقیل در نرخ های کرایه روزانه و ماهانه تعیین می گردد؛ البته بیشتر این تعرفه ها توافقی بوده و بیشترین تخفیف در کرایه جرثقیل، برای نرخ های ماهانه لحاظ می گردد. تعرفه کرایه جرثقیل های کفی که اغلب بین 3 الی 15 تن می باشند و بیشتر برای جابجایی محموله ها ی مختلف کاربرد دارند، از نرخ روزانه 500000 هزار تومان شروع و تا نرخ روزانه 1000000میلیون تومان متفاوت است. برای جرثقیل های کفی، کرایه ماهانه از نرخ 15.000.000 میلیون تومان شروع و تا25.000.000 میلیون تومان هم می رسد. برای جرثقیل های سقفی، جرثقیل های سنگین و فوق سنگین، تعرفه های کرایه بیشتر از موارد ذکر شده می باشد.


بیشتر بخوانید:
اصطلاحات جرثقیل


کرایه جرثقیل در تهران

کرایه جرثقیل در تهران، براساس نرخ مصوب اتحادیه صنفی جرثقیل داران تعیین می شود؛ که در ادامه به تشریح آنها می پردازیم:

کرایه جرثقیل های 5 تنی و جرثقیل های سبک که برای تخلیه بار، جابجایی، حمل پلت ها و انواع خودروکاربرد دارند، روزانه 800.000 هزار تومان و در نرخ ماهانه 18.000.000 میلیون تومان است، میزان ساعت کار 8 ساعت می باشد.

کرایه 7 تنی، که جرثقیلی بدون کفی و دکل دار است و در نصب سازه و اسکلت ها کاربرد دارد و شامل جرثقیل های سبد دار نیز می شود، روزانه 700000 هزار تومان و ماهانه 15000000 میلیون تومان است. همراه با درصدی از تخفیف

کرایه 10 تنی، که جرثقیلی با کفی بزرگ و گردش بوم 360 درجه بر روی کامیون می باشد، روزانه 1000000 میلیون تومان و در نرخ ماهانه 20000000 میلیون تومان می باشد . همراه با درصدی از تخفیف

مشاوره رایگان

برای استفاده از مشاوره رایگان ایران ترابری جهت جاره با ما تماس بگیرید    ۰۹۱۲۳۷۰۵۳۳۹              ۰۹۱۲۱۲۲۷۰۹۸             ۰۹۱۲۴۴۵۱۲۷۶

کرایه 20 تنی، که جرثقیلی بدونه کفی دار و همراه با دکل بلند و دوکابین است و بیشتر برای تخلیه و بارگیری دستگاه های صنعتی و انواع خودرو و غیره کاربرد دارد، روزانه 1500000 هزار  تومان و ماهانه 25000000 میلیون تومان می باشد همراه با درصدی از تخفیف.

کرایه 30 تنی، که دارای بوم بلند یا همان تلسکوپ می باشد و کاربرد آنها در برج سازی و ساختمان سازی است، روزانه 1700000 هزار تومان و در نرخ ماهانه 35000000 میلیون تومان است.

کرایه بالای 40 تن،  روزانه 2000000 میلیون تومان و در نرخ ماهانه  40000000 میلیون تومان است.

 

کرایه بالای 50 تن، در نرخ روزانه 3000000 میلیون تومان و در نرخ ماهانه  50000000 میلیون تومان می باشد.

نکته: تمامی این نرخ کرایه جرثقیل ها متغیر است و با توجه به عوامل مؤثر در تعیین نرخ جرثقیل، می تواند کم یا زیاد شود.


بیشتر بدانید:
اجزا جرثقیل


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .